Arama Motoru Optimizasyonu

SEO (Search Engine Optimization) nedir ?

(Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir. SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

SEO Nasıl Yapılır ?

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) Site içi çalışmalar ve Site dışı çalışmalar olarak iki gruba ayrılır.

Site İçi Çalışmalar

Web sitesinin içerik yönetimi, anahtar kelime ve anahtar kelimelere göre içerik yönetimi, web sitesinin teknik durumu, web sitesinin yapısal durumu gibi öğelerin düzenlenmesidir.

Site Dışı Çalışmalar

Web sitesinin ve web sitesinin temsil ettiği markanın sosyal medya hesaplarının web sitesi ile entegrasyonu, web sitesi içeriğinin sosyal medya platrofmarında paylaşılması, backlink çalışmasının yapılması gibi öğeleri kapsamaktadır.

Kuşadası Web Hizmetleri olarak üstlendiğimiz web sitesi çalışmalarında seo unsuruna öncelik veriyoruz. Yapmış olduğumuz tüm projelerin seo çalışmaları proje dahilinde olmakta ve ayrıca bir seo çalışmasına gerek kalmamaktadır.

Firmamız haricinde yapılan ve seo durumu elverişsiz olan projelere de teknik destek vermekte, seo çalışmasını yapmakta ve aramam motorlarındaki durumunu iyileştirmekteyiz.

Web sitenizin SEO'ya ihtiyacı mı var ?

Sizin için üretebileceğimiz çözüm önerilerimizi öğrenmek ister misiniz ?