Web Site Tasarımı Hizmeti

Sitenizi nasıl hazırlıyoruz ?

Kuşadası web tasarım hizmetleri ile sitesi hazırlanması için iletişime geçtiğinizde, zaman kaybetmeden sizinle ön görüşme için randevulaşıyoruz.

Ön görüşme sırasında öncelikle domain (alan adı) konusunda sizlerle fikir birliğine varıyoruz.  Web sitesine neden ihtiyaç duyduğunuzu, web sitesinden beklentilerinizi öğrenip masa başında yapılacaklar konusunda sizlerle beraber planlama çalışmasına başlıyoruz.

Web sitesi amacı belirlendikten sonra (Kurumsal Kimlik amaçlı kullanım, Ürün Hizmet Tanıtımı, E-ticaret, vb.) ön tasarım aşamasına geçiyoruz. Grafikerlerimizin sizler için hazırladığı görsel site şablonlarını sizlere iletiyor, fikir ve isteleriniz doğrultusunda web sitenizin görüntüsünü olgunlunlaştırıyoruz.

Web sitenizin nasıl görüneceğini kesinleştirdikten sonra web sitesindeki alanlar için sizden doneler alıyoruz.  Hakkımızda yazısı, firma iletişim bilgileri, görseller, video, vb.

Sizden gelen doneler ışığında, sizin için hazırlanan web sitesi şablonunu firmanız için kişiselleştiriyoruz. Ortaya çıkan ürünü demo alanımıza atıp size sunuyoruz. Üzerinde yapılacak değişiklikler varsa bize bildiriyorsunuz. Siteyi final haline getirdikten sonra, sizlere teslim ediyoruz.

Web sitesinin yayınlanması için gerekli olan domain ve hosting hizmetini bizden alabileceğiniz gibi başka bir firmadan da edinebilirsiniz. Bizim sunucularımız dışında edinilen ya da hali hazırdaki almış olduğunuz hizmetin sunucu bilgilerini alıp, web sitenizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bu işlem için firmamız sizden herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Web sitesine mi ihtiyacınız var ?

Sizin için üretebileceğimiz çözüm önerilerimizi öğrenmek ister misiniz ?