Çalışma Saatleri 7 Gün 09:00 - 17:00
E-posta info@kusadasi.web.tr Whatsapp +90(554)155 13 02
Çalışma Saatleri 7 Gün 09:00 - 17:00
E-posta info@kusadasi.web.tr Whatsapp +90(554)155 13 02

Firma Profili

Biz Kimiz ?

Firma Profilimiz

Kuşadası Web Hizmetleri 2010 yılında Kuşadası’nda kurulmuştur. İlk olarak matbaa ve diğer baskı tanıtım işleri ile ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, geçen yıllar içerisinde iş repertuarına yazılım teknolojilerini, iletişim sistemlerini, web sistemlerini ve sosyal medya yönetimini de katarak ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmıştır.

Kuşadası merkezli olmamıza rağmen Türkiye ve internetin ulaştığı tüm ülkere hizmet vermekteyiz. Bu nedenle müşteri portföyümüzün içerisinde yurtiçinde Edirne’den Kars’a kadar bir çok il, yurt dışında da bir çok ülkedeki kurum, kuruluşa rastlayabilirsiniz.

Kuşadası Reklam ve Tanıtım Ajansı; Kuşadası Web Hizmetleri, müşterilerinin (bireysel marka, kurumsal marka) hedef noktası yönetimi çerçevesinde, iş hedeflerine ulaşmasına yol gösterecek olan internet iletişim stratejilerini, hedeflerini belirler ve interaktif iletişim çalışmalarına bu doğrultuda yön verir.

Kuşadası Web, firmaların ve bireysel çalışan kişilerin istedikleri doğrultuda kazanç sağlamalarını amaçlar.

Ekibimiz ürün, kurum yada kuruluşların rakip firmalarıyla paylaştıkları platformda aynı hedef kitlesine daha fazla ulaşma amacını güder.

Firmamız, sahip olduğu müşteri kitlesi dışındaki tüm kurum ve kuruluşlara kazançlarını artırmak amacıyla yazılım, tasarım, sistem, tanıtım açısından ürün ve hizmet desteğini sağlar. Hizmet kalitenizi arttıracak olan bu web danışmanlık hizmetimizden yararlanan tüm müşteriler, internet ortamında her zaman ön planda olurlar.

Kuşadası Web; web tasarım, grafik tasarım, web hosting, sosyal medya yönetimi, toplu sms, toplu mms, toplu mail gibi dijital ve matbaa hizmetlerini sunmanın yanı sıra, kurumsal kimlik oluşturulması konularında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kuruluş aşamasında ya da kurulmuş olan işletmelerin, kurumların ve bireysel kullanıcıların A’dan Z’ye tüm reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını bünyemiz içerisinde üretebilmekteyiz.

Kuşadası Web olarak kurumsal alt yapımızı ve personel eğitimlerimizi devamlı olarak güncellemekteyiz. Grafik tasarımdan baskıya, web tasarımdan sosyal medya yönetimine kadar sizlere hizmet veren personelimiz konusunda uzman, uzmanlığını belgelemiş kişilerden oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Kendini devamlı güncelleyen, teknolojik yenilikleri takip ederek bu yenilikleri yaptığımız tüm işlere yansıtan bir ajans olmak vizyonumuzun çıkış noktasını oluşturmaktadır. Başta bölgemizde, sonra da tüm alanlarda “takip eden değil, takip edilen” reklam ajansı olmak temel vizyonumuzu kapsamaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti misyonumuzun temel ilkesidir. Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle kaliteli hizmetler sunmak; müşterilerimize değer vermenin yanı sıra, öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmak temel misyonumuzu oluşturmaktadır.

Haber Listemize Kaydolun

Haber listemize kayıt olarak, duyurular, kampanyalar ve yeniliklerden ilk siz haberdar olun!

Please install and activate the "Newsletter" plugin to show the form.