Home

Image is not available
Her zaman
Zirvede Kalın
Google’da
Facebook’ta
Instagram’da

Web siteniz, mağazanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz her zaman göz önünde olsun. Aranıldığında ilk size ulaşılmasını ve tüm platformlarda her zaman zirvede olmak istiyorsanız. Doğru adrestesiniz. Size çözüm ortaklığı yapmaktan onur duyarız.

Image is not available

Slider

hizmetlerimiz

Web Sitesi, Arama Motoru ve Sosyal Medya Çözümlerimiz.

Kuşadası Web Hizmetleri olarak; bir işletmenin web alanında ihtiyaç duyabileceği tüm ürün ve hizmetlere sahibiz. Web site tasarımı, arama motoru optimizasyonu, arama motorlarına kayıt, sosyal medya yönetimi başta olmak üzere, daha bir çok alanda sizlere hizmet verebilmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile, konusunda uzman ve uzmanlığını belgelendirilmiş takım arkadaşlarımızla beraber, web sistemleri konusunda, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda sizlere çözüm ortaklığı yapmaktan onur duyarız.

Web Site Tasarımı

Çağımızın en önemli iletişim araçlarının başında gelen internet üzerinde sizi ve kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak web sitenizin tasarımını gerçekleştirmekteyiz. Geniş ve doğru kitlelere duyurmak istediğiniz fikir, ürün ya da hizmetinize en uygun web alt yapısını belirlemekte; amacınıza uygun, tüm web tarayıcılarında ve aygıtlarda (mobil, masaüstü,laptop, tablet) sorunsuz görüntülenebilen web sitesi tasarımı hizmeti sunmaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel olarak yönetmekteyiz. Görsel, yazılı ya da interaktif içerik oluşturma, paylaşım gibi aksiyonların yanı sıra, sosyal medya platformlarında sizler için potansiyel olabilecek takipçi ya da müşteri araştırması gibi konularda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Alt yapısı ne olursa olsun web sitelerinizin arama motorları tarafından doğru bir şekilde kayıt edilmesini sağlamaktayız. Sizler için öncelikle rakip analizi yapmakta, sonra arama motorları kriterlerine göre web sitenizin eksiklerini tespit etmekte ve bu eksiklikleri gidererek sizleri arama motorlarında üst sıralara taşımaktayız.

Kimlik Danışmanlığı

Gerek internet gerekse normal hayatta sizi ya da firmanızı temsil edecek kurumsal kimliğinizi birlikte oluşturuyoruz. Sizin ya da firmanızın üretmiş olduğunuz ürünlerin ve hizmetlerin, en doğru şekilde, en doğru yöntemle en doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Google Reklam Yönetimi

Arama motorları denince akla ilk gelen platform olan ve dijital pazarlama aksiyonlarının en çok gerçekleştiği Google’da size en uygun olan reklam modelini belirliyor, reklam kampanyalarınızı oluşturuyor, reklam bütçenizi belirliyor ve reklam bütçenizi en aza indirmek için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Firmamız Google tarafından belirli şartları yerine getiren firmalara verilen Google Partners sertifikasına sahiptir.

Facebook Reklam Yönetimi

Tüm dünyada sosyal ağ kavramını farklı boyutlara taşıyarak, bir çok platformun ortaya çıkmasına ve gelişmesine öncülük eden Facebook platformunda yapacağınız tüm reklam aksiyonlarını(yazılı, görsel, video ve interaktif) hazırlıyor, reklam kampanyalarınızı oluşturuyor, bütçenize uygun hedef kitlenizi belirliyor ve reklamlarınızın yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi

Instagram platformunda gerçekleştirmek istediğiniz reklam aksiyonlarınızı planlıyor, reklamlarınız için içerik oluşturuyor, doğru bütçe ile doğru hedef kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Firmamız prensip gereği bot takipçi edinimi ile ilgili hiçbir çalışma yapmamaktadır. Bu konu ile alakalı firmamızdan talepte bulunulmamasını rica etmekteyiz.

Youtube Reklam Yönetimi

Youtube görüntülü reklam ağında, geniş kitlelere ulaştırmak istediğiniz fikir, ürün, hizmet ya da tanıtım amaçlı tüm reklam aksiyonlarınızı yönetmekteyiz. Youtube görüntülü reklam ağında kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğunuz  video, yazılı ve görsel içerikler yine tarafımızca üretilebilmektedir.

Metadoloji & Prensipler

Nasıl Çalışıyoruz ?

Projelerimizin görüşme, planlama, projelendirme,  sunum ve teslim aşamalarını şöyle özetleyebiliriz:

Ön Görüşme

We’ll create an execution plan which maximizes all the opportunities we see for growth and specific KPIs.

Planlama ve Projelendirme

We’ll get you as many quick and early wins as possible, while setting up specific, long-term, scalable digital marketing goals.

Sunum ve Geri Dönüş

We’ll roll out our full execution plan, focusing on timely, tactical implementation, and setting up scalable growth opportunities.

Proje Teslimi

Our marketing team continually monitors your results every step of the process, then leverages that to get you even more wins.

Neden tercih ediliyoruz ?

Bizi diğer rakiplerimizden ayıran temel özelliklerimiz

2005 yılında çıktığımız bu yolda; her geçen gün kendimizi yenileyerek, misyonumuza ve vizyonumuza yeni değerler katarak ilerlemekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz projelerimiz, hedeflerimizdeki başarı oranımız, ürün ve hizmet çeşitliliğimiz, bizi bölgemizin en çok tercih edilen IT firması olma konumuna taşımıştır. Bu sorumluluk ve bilinçle her geçen gün kendimizi yenileyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Kuşadası Web Tasarım, Kuşadası Web hizmetleri olarak; %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman kalitemizi en üst seviyede tutarak yüzlerce projeye hayat vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Kuşadası merkezli olmamıza rağmen, bölgemizin dışında yüzlerce kişi, firma ya da kuruma çözüm ortaklığı yapma onuruna eriştik. Ülkemizin pek çok iline hizmet verdiğimiz gibi, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Hollanda, İran, Azerbaycan gibi ülkelerdeki müşterilerimizin de hayatlarına dokunma fırsatı yakaladık.  Bizlere bu onuru yaşatan tüm aile üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet veriyoruz.

Proje büyüklüğüne, bütçesine ve türüne bakmaksızın her zaman %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz. Firmamız çözüm ortaklığı yaptığı tüm kişi ve kuruluşlara aynı standart seviye ile yaklaşmaktadır. Kuşadası Web Hizmetlerinde hiçbir proje ya da müşteri diğerinin önüne geçemez. Planlanan çalışma saatlerine ve proje teslim sürelerine kesinlikle sadık kalırız.

Konusunda Uzman Takım Arkadaşları

Kuşadası Web Hizmetleri olarak; faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sorumluluk alan takım arkadaşlarımızın konusunda uzman ve uzmanlığını belgelendirmiş olmasına dikkat etmekteyiz. Firma olarak bir çok platformda Business Partner (Google, Facebook) olarak akredite olmuş bir firmayız. Bu alanlarda sizlere destek veren personelimiz, gerekli yeterlilik belgelerine sahiptir. Örnekleyecek olursak her sene Google Partners programının sertifikasyon eğitimlerini güncellemekte ve Google Partners sınavlarına girerek yeterliliklerini ispat edip, Google Partners sertifikalarını almaktadırlar.

müşterilerimizi zirveye taşırız

Sadece anlık  başarı değil, başarının sürekliliği konusunda da çalışmaktayız. Sorumluluğunu aldığımız projelerimizi her zaman zirveye taşıdığımız gibi, zirvede kalması içinde gerekli araştırma, geliştirme çalışmalarını yapmaktayız. Bu nedenle 2005 yılından günümüze, bir çok firmanın, değişmeyen çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

müşteri gibi düşünme becerisi

Sorumluluğunu aldığımız projelerde (kurumsal kimlik, e-ticaret, sosyal medya yönetimi vb.) öncelikle müşterimizin ne istediğini tam olarak anlamak için projeyi bir kaç boyutta düşünürüz. Hem müşterimiz hem de müşterimizin hedef kitlesi gibi düşünüp, simülasyonlarımızı geliştirip herkesin memnun olacağı optimum bir proje ortaya koymaya çalışırız. Bir çok farklı sektörde geliştirdiğimiz farklı disiplinlerdeki projelerden edindiğimiz deneyimlerimiz başvurduğumuz birinci kaynağımızdır.

as featured in

Whatsapp Destek
1
Merhaba..
Kuşadası Web Whatsapp
Merhaba..
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button