Çalışma Saatleri 7 Gün 09:00 - 17:00
E-posta info@kusadasi.web.tr Whatsapp +90(554)155 13 02
Çalışma Saatleri 7 Gün 09:00 - 17:00
E-posta info@kusadasi.web.tr Whatsapp +90(554)155 13 02

Web Site Tasarımı

Web Tasarımı Konusunda İşinizi Şansa Bırakmayın

Web Tasarım Hizmetleri

Kuşadası Web Tasarım Hizmetleri olarak web tasarım ihtiyacı duyduğunuz her alanda sizlere çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Günümüzde internet, dünyanın hemen hemen her yerinde aktif olarak kullanılan iletişim araçlarından biri, hatta vazgeçilmezi durumuna gelmiştir. İnternet kullanım tercihi bireysel anlamda tercih meselesi iken, kurumsal düzeyde ihtiyaç halini almıştır.

Bir çok kurum, kuruluş ya da işletmenin, ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırmak için kullandığı araçların başında internet gelmektedir. Bu nedenle dünyaya sizi tanıtan, bir nevi açılan pencereniz web sitenizin kalitesi de sizin kendinizi ifade etme biçiminizi belirleyecektir.

Web sitesinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biri görünümüdür. Ara yüzünün kullanıcı dostu olması, kurumsal ya da bireysel kimliğinizi doğru yansıtması, tüm platformlarda tasarlandığı gibi çalışması ve bunlara benzer daha bir çok unsur web sitenizin kalitesini belirlemektedir.

Web sitenizin işlevselliği, alt yapısı, tasarlanır ya da programlanırken kullanılacak kodlama dili gibi unsurlar da web sitenizin teknik kalitesini doğrudan etkileyen diğer unsurlardır.

 

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize bırakın, uzman takım arkadaşlarımız sizinle hemen iletişime geçip, sorularınızı canlı olarak yanıtlasınlar. Bizlere aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden ya da “Beni Arayın” formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

 Bize Yazın destek@kusadasi.web.tr

 Şimdi Arayın! +905541551302

  Biz Sizi Arayalım

  Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz ?

  Kuşadası Web Tasarım Hizmetleri ile sitesi hazırlanması için iletişime geçtiğinizde, zaman kaybetmeden sizinle ön görüşme için randevulaşıyoruz.

  Ön görüşme sırasında öncelikle domain (alan adı) konusunda sizlerle fikir birliğine varıyoruz.  Web sitesine neden ihtiyaç duyduğunuzu, web sitesinden beklentilerinizi öğrenip masa başında yapılacaklar konusunda sizlerle beraber planlama çalışmasına başlıyoruz.

  Web sitesi amacı belirlendikten sonra (Kurumsal Kimlik amaçlı kullanım, Ürün Hizmet Tanıtımı, E-ticaret, vb.) ön tasarım aşamasına geçiyoruz. Grafikerlerimizin sizler için hazırladığı görsel site şablonlarını sizlere iletiyor, fikir ve istekleriniz doğrultusunda web sitenizin görüntüsünü olgunlaştırıyoruz.

  Web sitenizin nasıl görüneceğini kesinleştirdikten sonra web sitesindeki alanlar için sizden doneler alıyoruz.  Hakkımızda yazısı, firma iletişim bilgileri, görseller, video, vb.

  Sizden gelen doneler ışığında, sizin için hazırlanan web sitesi şablonunu firmanız için kişiselleştiriyoruz. Ortaya çıkan ürünü demo alanımıza atıp size sunuyoruz. Üzerinde yapılacak değişiklikler varsa bize bildiriyorsunuz. Siteyi final haline getirdikten sonra, sizlere teslim ediyoruz.

  Web sitesinin yayınlanması için gerekli olan domain ve hosting hizmetini bizden alabileceğiniz gibi başka bir firmadan da edinebilirsiniz. Bizim sunucularımız dışında edinilen ya da hali hazırdaki almış olduğunuz hizmetin sunucu bilgilerini alıp, web sitenizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bu işlem için firmamız sizden herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.